درباره ما

ما کي هستيم؟ ما یک شرکت ملی تکنولوژی در چانگزو، جیانگسو، چین هستیم، تخصصص در پرینگرهای سه بعدی و ماده های نوری حالا ما يک تيم خدمات ماهر و توليد و بعد از فروش داريم که حرفه ای ترین محصولات و خدمات ما را برای سازمان های چین و در سراسر جهان فراهم کرده است. چيکار ميتونيم براتون بکنيم؟ ارائه تجهیزات سه بعدی و تجربه های عملی برای کاربران در صنایع مختلف با R& حرفه ای نيروي ثبات تجهیزات چاپ سه بعدی و مصرف و با کیفیت عالی تولید و ضمانت و حل کردن شکست تجهيزات و سؤالات مشتري با تجربه سريع سريع . ما نه تنها توليد کننده ماشين ها هستيم، بلکه ترجيح ميديم که نقش يک کاربر روزانه باشيم. اگه نياز داشتي، اگه سوال داري، بيا پيش ما.

بیشتر ببینید

اخبار

تولید کننده های بزرگ مداوم DLP سه بعدی چاپگر شما را برای درک نتیجه هایی که بر دقت چاپ سه بعدی تأثیر می گذارند


برترهای چاپگرهای صنعتی DLP در صنعت الکترونیک مصرف کننده

با پیشرفت سریع در تکنولوژی، صنعت الکترونیکی مصرف کننده به دنبال راه حل های نوآوری برای افزایش محصولات خود می گردد. یکی از تکنولوژی های زمینه ای که نتایج قابل توجهی به دست آورده است، چاپگر اسباب بازی صنعتی DLP 3D است. این مقاله به مزایای استفاده از این چاپگرها در بخش الکترونیکی مصرف کننده ، به طور خاص در قلمرو فرهنگ


بررسی مزایای پرینگرهای بزرگ DLP 3D در صنعت الکترونیک مصرف کننده

فهرست محتویات: پذیرفتن نوآوری در صنعت الکترونیک مصرف کننده ۲. توسعه تولید 4. کیفیت و دقت


برترها و کاربردهای پرینگرهای بزرگ DLP 3D در صنعت الکترونیک مصرف کننده

عنوان: انقلاب کردن چاپ: بررسی قدرت پرینگرهای سه بعدی بزرگ DLP در زیر عنوان الکترونیک مصرف کننده: برترها و درخواست هایی که در مورد ارتباط برقرار می شود: در دنیای الکترونیکی مصرف کننده، نقش چاپگرها با معرفی پرینگرهای بزرگ DLP 3D تعریف شده است. این مقاله در بررسی مزایای قابل توجه و کاربردهای بسیار قابل توجه است .


خلاقیت آزادی: رزin Wax DLP 3D چاپگر تغییر تولید دقیقه را تغییر می دهد


بیشتر ببینید