APIE MUS

Rodyti daugiau

žINIOS

Kodėl didelis žaislas lcd 3d spausdintuvas vis didesnis ir didesnis

Didelis žaislas lcd 3d spausdintuvas pastaraisiais metais buvo labai gerbiamas 3d spausdinimo pramonėje, o puikus išlaidų našumas vaidino gyvybiškai svarbų vaidmenį.

2022-12-02 Rodyti daugiau

Ar žinote šiuos privalumus didelės spartos dlp 3d spausdintuvas

Greitaeigis dlp 3d spausdintuvas gamina produktus ant pastatymo platformos virš fotoresino pvm. Dlp lustas ant dervos projektuoja spausdinto sluoksnio skerspjūvio vaizdą, kuris sukietina veikiamą medžiagą. Platformos lėtai pakyla vertikaliai iš dervos katerių ir stato kiekvieną lygį.

2022-12-29 Rodyti daugiau

Dažniausiai naudojama didelio nepertraukiamo dlp 3d spausdintuvo technologija

Dideli nepertraukiami dlp 3d spausdintuvų gamintojai pasakoja, kad iš paties principo dlp ir lcd yra dvi optinės technologijos, naudojamos projektoriuose.

2022-11-11 Rodyti daugiau

Sutaupyti laiko ir pagerinti kokybę su automatiniu spausdinimo paruošimo

Mes esame nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė changzhou, jiangsu, kinija, kuri specializuojasi šviesos kietėjimo 3d spausdintuvus ir medžiagas. Dabar turime kvalifikuotą r & d, gamybos ir po pardavimo aptarnavimo komandą, kuri teikė mūsų profesionaliausius produktus ir paslaugas įmonėms kinijoje ir visame pasaulyje.

2022-06-08 Rodyti daugiau

Papuošalai dlp 3d spausdintuvų gamintojai nukelia jus suprasti bendrą harmoningą grožį papuošalų stilius

Papuošalų dlp 3d spausdintuvų gamintojai pasakoja, kad juvelyrikos stiliaus dizainas daugiausia laiko papuošalus kaip visumą ir papuošalus kaip visumą. Tačiau visumą sudaro taškai, linijos ir plokštumos.

2022-09-27 Rodyti daugiau

Privalumai ir trūkumai dlp 3d spausdinimo dervos procesas

Šiuo metu didžiausia dlp 3d spausdinimo dervos problema yra dervos problema, o jos sprendimo raktas yra kietėjimo greitis, kietumas, lankstumas ir kitos savybės.

2022-11-04 Rodyti daugiau

Kokias problemas reikia atsižvelgti renkantis lcd dervos 3d spausdintuvą

Kai mes pasirenkame lcd dervos 3d spausdintuvą, kokius klausimus reikia atsižvelgti? Leiskite mums trumpai suprasti žemiau.

2022-10-09 Rodyti daugiau

Dideli nepertraukiami dlp 3d spausdintuvų gamintojai priima jus suprasti veiksnius, kurie turi įtakos 3d spausdinimo tikslumui


Rodyti daugiau